sadsad x
asdasd
İade, İptal ve Değişim
 • İade Prosedürünüz Nedir?

  Ziyaretçi ve müşterilerimizin memnuniyetleri en önemli önceliğimizdir. Mizalle.com üzerinden satın alacağınız tüm ürünler için (abiye elbise ve takı kategorisi hariç*) iade hakkınız bulunmaktadır. Etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olmak şartı ile ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

  Öncelikle tarafınıza ulaşan, faturanızın üzerinde yer alan iade formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra teslim alınan kutu ve faturayla birlikte -varsa ürüne ait diğer aksesuarlarınızla beraber- herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek sizlere ileteceğimiz iade kodumuz ile ücretsiz olarak göndermelisiniz. Ürününüz iade koşullarımızı sağladığı takdirde tarafımıza ulaştığı an itibariyle 15 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilir.

  Ücret iadelerinde sadece iade edilen ürün/ürünlerin tutarı iade edilmektedir. Kargo ücreti iade edilmemektedir.

  Müşteri Kod: 438 012 967

  İade kodumuz: 142536

  Farklı kargo firmaları ile yapacağınız iade işlemlerinde lütfen öncelikle müşteri hizmetlerimizle görüşün.

 • İade İşlemimi Nasıl Yapabilirim?

  Ziyaretçi ve müşterilerimizin memnuniyetleri en önemli önceliğimizdir. Mizalle.com üzerinden satın alacağınız tüm ürünler için (abiye elbise ve takı kategorisi hariç*) iade hakkınız bulunmaktadır. Etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olmak şartı ile ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

  Öncelikle tarafınıza ulaşan, faturanızın üzerinde yer alan iade formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra teslim alınan kutu ve faturayla birlikte -varsa ürüne ait diğer aksesuarlarınızla beraber- herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek sizlere ileteceğimiz iade kodumuz ile ücretsiz olarak göndermelisiniz. Ürününüz iade koşullarımızı sağladığı takdirde tarafımıza ulaştığı an itibariyle 14 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilir. 

  Müşteri Kod: 438 012 967

  İade kodumuz: 142536

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

  Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirmek Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

 • Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

  Mizalle.com üzerinden satın alacağınız tüm ürünler için (abiye elbise ve takı kategorisi hariç*) iade hakkınız bulunmaktadır. Orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Ürün İadesi Yapmak İstiyorum. Kargo Ücreti Öder Miyim?

  Yurt içi işlemlerinizde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo aracılığı ve anlaşmalı iade kodumuz ile iadenizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı işlemlerinde ise kargo ücreti alıcıya aittir. 

  Müşteri Kod: 438 012 967

  İade kodumuz: 142536

  Farklı kargo firmaları ile yapacağınız iade işlemlerinde lütfen öncelikle müşteri hizmetlerimizle görüşün.

 • İade Ücreti Kartıma Ne Zaman Yansır?

  İadeniz 15 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Mizalle.com dan bağımsız olarak bankanız ile ilgili olan bir süreçtir.

 • İade Ücretini Hesabımda Göremiyorum. Ne Yapmalıyım?

  İade sürecinizde sizinle paylaşılan SMS'de yer alan referans numarası ile birlikte bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız; bilgi@mizalle.com adresine mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • İademi Hangi Adrese Yapmalıyım?

  Yurt içinden yapacağınız siparişlerde aşağıdaki anlaşma kodu ve adrese iade gerçekleştirebilirsiniz. 

  İade Adresi: Necip Fazıl Mh. Necip Fazıl Bulvarı No:11 Kat:4 Dudullu Ümraniye İstanbul

  Müşteri Kod: 438 012 967

  İade kodumuz: 142536

  Yurt dışından yapacağınız siparişler ile ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mize ulaşarak ya da bilgi@mizalle.com adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Siparişimle Gelen Hediye ya da Kampanyalı Ürünü İade Edebilir Miyim?

  Hediye ürünlerimizin iade işlemleri, kampanya şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Müşteri Hizmetleri Merkezimize ulaşarak ya da bilgi@mizalle.com adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • İademi Yaptıktan Sonra Süreci Nasıl Takip Edeceğim?

  İade sürecinde SMS ve e-mail yoluyla tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Ürünleri Sepetimde Ne Kadar Bekletebilirim?

  Sepetinizdeki ürünleri, stokları tükenene kadar sepetinizde bekletebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünün stokları tükendiğinde, ürün sepetinizden otomatik olarak silinir.

 • Taksitle Ödeme Yaptım. Ücret İademi Nasıl Alacağım?

  Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür mizalle.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

 • Ürün Değişimi Yapabilir Miyim?

  Ürün değişimi hizmetimiz yoktur. Ancak değiştirmek istediğiniz ürünü İADE PROSEDÜRÜ'ne uygun olarak ücretsiz kargo ile 14 gün içinde iade edebilir ve bu esnada yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 • Siparişimi İptal Ettim. Kargo Ücretimi Geri Alabilir Miyim?

  Siparişiniz kargoya verilmediyse, kargo ücreti ile birlikte ödediğiniz tutarın iadesi yapılmaktadır. Siparişinizi oluştururken kargo ücreti ödemeydiyseniz iadesi söz konusu olamayacaktır.

 • İptal Ettiğim Siparişteki Ürünleri Tekrar Sipariş Edebilir Miyim?

  Sipariş vermek istediğiniz ürünlerimiz stoklarımızda bulunuyor ise yeniden sipariş verebilirsiniz.

 • Kapıda Ödeme Yaptım. İade Ücreti Hesabıma Ne Zaman Yansır?

  Banka bilgileriniz doğru ve eksiksiz bir şekilde alındıktan sonra, 15 gün içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

 • Siparişimin İptal ve İadesinde İndirim Kuponuma Ne Olur?

  Firmamız kaynaklı oluşabilecek hatalı veya yanlış ürün gönderimlerinde yeni siparişiniz için indirim kuponu tanımlanır. Ürününüzde herhangi bir kusur bulunmuyorsa ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız indirim kuponu tekrar tanımlanmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.