sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • Ürün iade prosedürü nasıldır?

  Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Mizalle anlaşma kodunu kargo firması ile paylaşınız.

  Yurt İçi İadelerde UPS Kargo Anlaşma Kodu: 8A28E8

  İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme tarafınıza yapılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. Satın aldığınız ürünü (iç giyim ve kişisel bakım ürünleri hariç) orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Ürün iadesi yapmak istiyorum. Kargo ücreti öder miyim?

  Yurt içi işlemlerinizde anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz iade gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı işlemlerinde ise kargo ücreti alıcıya aittir. • İadeyi hangi adrese yapmalıyım?

  Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Mizalle anlaşma kodunu kargo ile paylaşınız.

  Yurt İçi İadelerde UPS Kargo Anlaşma Kodu: 8A28E8 

  İade Adresi: Necip Fazıl Mh. Necip Fazıl bulvarı No:7-9 Dudullu Park İş Merkezi Kasr-ı Lena 3. Otopark Katı Ümraniye İstanbul

 • Siparişimle birlikte gelen hediye ürünü iade edebilir miyim?

  Hediye ürünlerimizin iade işlemleri, kampanya şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Müşteri Hizmetleri Servisi'ne ulaşarak ya da bilgi@mizalle.com adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • İademi yaptıktan sonra süreci nasıl takip edeceğim?

  İade sürecinde SMS ve e-mail yoluyla tarafınıza bilgi verilecektir.

 • İade ücreti kredi kartıma ne zaman yansır?

  İadeniz 14 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Mizalle.com dan bağımsız olarak bankanız ile ilgili olan bir süreçtir.

 • Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim?

  Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür mizalle.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

 • Yapılan iadeyi hesabımda göremiyorum. Ne yapmalıyım?

  İade sürecinizde sizinle paylaşılan SMS'de yer alan referans numarası ile birlikte bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız; bilgi@mizalle.com adresine mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Ürünleri sepetimde ne kadar bekletebilirim?

  Sepetinizdeki ürünleri, stokları tükenene kadar sepetinizde bekletebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünün stokları tükendiğinde, ürün sepetinizden otomatik olarak silinir.

 • Kapıda ödeme yaptım. İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

  Banka bilgileriniz doğru ve eksiksiz bir şekilde alındıktan sonra, 14 gün içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

 • Ürün değişimi yapabilir miyim?

  Ürün değişimi hizmetimiz yoktur. Ancak değiştirmek istediğiniz ürünü İADE PROSEDÜRÜ'ne uygun olarak ücretsiz kargo ile 14 gün içinde iade edebilir ve bu esnada yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 • Hangi ürünleri iade edebilirim?

  Satın aldığınız ürünü (iç giyim ve kişisel bakım ürünleri hariç) orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirmek için Müşteri Hizmetleri yetkililerimizi arayabilirsiniz.

 • Siparişimi iptal ettim. Kargo ücretimi geri alabilecek miyim?

  Siparişiniz kargoya verilmediyse, kargo ücreti ile birlikte ödediğiniz tutarın iadesi yapılmaktadır. Siparişinizi oluştururken kargo ücreti ödemeydiyseniz iadesi söz konusu olamayacaktır.

 • İptal ettiğim ürünlerin siparişini yeniden verebilir miyim?

  Sipariş vermek istediğiniz ürünlerimiz stoklarımızda bulunuyor ise yeniden sipariş verebilirsiniz.

 • Siparişimin iptal ve iadesinde indirim kuponuma ne olur?

  Firmamız kaynaklı oluşabilecek hatalı veya yanlış ürün gönderimlerinde yeni siparişiniz için indirim kuponu tanımlanır. Ürününüzde herhangi bir kusur bulunmuyorsa ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız indirim kuponu tekrar tanımlanmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.