sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
 • Sıralama
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • En Yeniler
 • Çok Satanlar
 • Popüler
 • Editörün Seçimi
Filtrele
Sıralama: Varsayılan
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • En Yeniler
 • Çok Satanlar
 • Popüler
 • Editörün Seçimi

Kadın Bornoz Modelleri

0 Ürün gösteriliyor.

Kişisel bakımın önemli parçalarından olan bornozlar, tasarımları ve yumuşak dokuları ile bu sezon da ön plana çıkıyor. Renkli tasarımları ve konforlu kumaş yapıları ile banyo zevkini artıracak bornoz takımı, bornoz seti ve bornoz modellerini ister günlük isterseniz de tatil anlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gerek yetişkinler gerekse bebeklere özel olarak üretilen bornoz modelleri hem kumaş yapısı, hem kullanım alanı hem de model olarak oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bornoz çeşitleri seçimi yapılırken ürünlerin hijyenik özelliklerine de dikkat etmek gerekiyor.

Mizalle bornoz modelleri arasından istediğiniz modele uygun fiyat avantajları ile sahip olabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Modern ve şık görünümlü Mizalle bornoz modelleri ve bornoz fiyatlarını hemen inceleyin.

Doğru Bornoz Seçimi

Doğru bornoz seçimi yapmak için bazı önemli kriterler bulunmaktadır. Tek başına kumaş yapısı ve ürün modelinin önemli olmadığı durumlarda bahsedeceğimiz seçim kriterlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sağlıklı bir bornoz anti-bakteriyel olmalı ve uzun süreli kullanımda bakteri ve mantar oluşumunu engelleyebilir yapıda olmalıdır. Bu özellik kişisel hijyenimizi korumamız için ilk başta dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bunun dışında seçeceğimiz bornoz modelinin yumuşak dokulu olması da banyo zevkimizi ve bornoz kullanımımızı konforlu hale getirmektedir. Fakat burada önemli olan nokta kullanılan malzemenin kalitesidir. Bazı bornoz modelleri kalitesiz malzeme kullanımı nedeniyle yıkamadan sonra sertleşmeye ve cildi tahriş etmeye başlayabilir. Bu yüzden bornoz seçimi yaparken yumuşak dokulu olmasının yanında yumuşak dokusunu uzun süre koruyabilecek bir malzeme yapısına sahip olması da önemlidir.

Kaliteli bir bornoz seti, bornoz takımı ya da bornoz modeli mutlaka deriye nefes aldıran bir yapıda olmalı ve suyu güçlü şekilde emmelidir. Bu özellik, banyo ardından cildinizi sağlıklı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesi bakımından iyi bir bornoz modelinin sıcak yaz aylarında terlemenin, soğuk aylarda ise üşümenin önüne geçtiği rahatlıkla söyleyebiliriz. Son olarak, kullanacağınız bornoz modeli sürekli deriye temas halinde olacağı için, rengi suya dayanıklı olmalıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak bornoz seçimi yapabilirsiniz.

Banyo Keyfinizi Artırın: Bambu Bornoz

Bambu bornoz, sağlıklı ve cildinize özel göstren yapısı ile en çok tercih edilen bornoz modelleri arasındadır. Bambu ipliklerinden üretilen ve bambu bitkisinin doğası itibari ile anti-bakteriyel ve koku giderici özelliğe sahip bornozlar, uzun süreli kullanım ardından bile sağlıklı yapısını kaybetmez. Çevreye dost olarak adlandırılan bambu bornoz modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mizalle ürün gamında yer alan bornoz modelleri, bornoz setleri ve bornoz modellerini uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla sepetinize ekleyebilir; online alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.