sadsad x
asdasd

YENİ SEZON SWEATSHİRT MODELLERİ

30 Mart 2020
YENİ SEZON SWEATSHİRT MODELLERİ

Hepimizin dolabından renk renk, desen desen, yenisiyle eskisiyle onlarca sweatshirt bu sezon da yenilerini ekliyoruz! Sokak stilinin vazgeçilmezi, çabasız şıklıkların baş rolü sweatshirtler yine kapüşonlu, kapüşonsuz, fermuarlı, slim-fit, regular, over-sized, baskılı, nakışlı, desenli, neon, doğal, mor, pembe, kırmızı, siyah, beyaz, pembe, payetli, çizgili gibi birçok farklı formda dolaplarımıza girmeye hazır! Peki bu sezon en çok hangi formları, hangi renk ve desenleri, hangi kesimleri göreceğiz gelin birlikte göz atalım. Bu sezon da Basit parçaları bir araya getirip, baştan ayağa çabasız ve sportif bir görünüm yakalamamızın yolu şüphesiz sweatshirtlerden geçiyor. Sezonun öncü trendine gelince iki unsurdan rahatça söz edebiliriz: XXL ve İllüstrasyon! .

XXL’la başlamak gerekirse hepimizin bildiği over-sized trendi en çok sweatshirtler de karşımıza çıkıyor bu sezon da. Yazlık- kışlık demeden 4 mevsim giydiğimiz sweatshirtlerin bedenini alırken bu sezon XXL’lara kaymakta fayda var. Özellikle bu sezon moda sahnesindeki yerini garantileyen oversized-sweatshirtlerimizi alırken elimizi korkak alıştırmıyoruz kesinlikle. Bir diğer öne çıkan trend ise illüstrasyonlar! Bu sezon illüstrasyonlar adeta moda sahnesini ele geçirmiş durumda! Tasarımcıların eskiz defterlerinden fırlamışçasına, her markanın ruhunu en iyi şekilde yansıtma imkânı bulduğu ilüstrasyonlu sweatshirtleri bu sezon bolca görmeye şimdiden kendinizi alıştırsanız iyi olur. Daha da iyisi ne mi? XXL illüstrasyonlu sweatshirtler tabi ki! Evet çok yakında gözümüz bolca alışacak bu tasarımları görmeye.

XXL ve illüstrasyondan konu açılmışken bu sezon sweatshirtler de ki popüler kültür etkisine değinmesek olmaz sanırım. Bunun için rotamızı uzaklara, Hollywod, Los Angeles’a çeviriyoruz. Moda haftalarında görmeye alıştığımız dünyaca ünlü marka ve tasarımcılar bu sezon sweatshirtler de dünyada trend olan en yeni dizi, şarkıcı ve tarzlardan ilham alıyor. Sanatçı, oyuncu, dizi-film karakteri ve mottolar ile tasarlanan hoodieler şimdiden en çok gençlerin ve Hollywood’da Kardashian- Jenner’ların gözdesi oldu diyebiliriz! .

                    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.