sadsad x
asdasd

Sevgililer Gününde Ne Hediye Almalı?

28 Ocak 2020
Sevgililer Gününde Ne Hediye Almalı?

Yılın en heyecanlı, en düşündürücü, bir o kadar da en romantik ve aşk dolu ayı olan Şubat. Peki sevgilinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Bu ay erkeklerin korkulu rüyası ne diye sorsak büyük bir çoğunluk kuşkusuz 14 Şubat Sevgililer Günü hediye alışverişi cevabını verir. Kararsızlık, kadınların zevkinden anlamama, yanlış anlaşılma korkusu, sıradan bir hediye almama isteği, vs diye bu liste uzar gider…

Eğer siz de hediye konusundan muzdaripseniz bu sene artık işleri lehinize döndürme vakti geldi, biz yanınızdayız! Biliyoruz ki kadınları şaşırtabilmek artık pek kolay değil. İşte biz de tam da bunun farkında olarak sizler için alternatif sevgililer günü sürpriz ve hediyeleri düşündük.

Pahalı mücevherler, sıradan parfümler bekleyedursun! Evet hepimiz parlayan değerli taşları, pahalı çantaları, güzel ayakkabıları çok seviyoruz fakat gel gelelim bir kadın ince düşünülmüş manevi değeri olan bir hediyeyi bunların hiçbirine kesinlikle değişmez. Veya şu açıdan bakalım, bu hediyelerden birini alsanız bile ince bir düşünceyle alışılmış hediyeleri çok daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz.

Örneğin bir kitap. Kız arkadaşınıza yalnızca bir kitap alıp vermek mi? Yoksa çok anlamlı veya kız arkadaşınız için özel bir konusu olan bir kitap alıp, altını çizerek, kendisine aralara notlar bırakıp yüzünü gülümsetecek manevi değeri olan bir kitap hediye etmek mi?

Veya yıllardır süren bir ilişkiniz var, kız arkadaşınızı ilk gördüğünüz anı düşünün. Ne giyiyordu? Uzun çiçekli bir elbise, sneaker ve güneş gözlükleri mi? Ya da bir pantolon, bluz, topuklu ayakkabı mı? Bunları neden daha anlamlı hale getirmeyesiniz ki? Yazacağınız çok güzel bir notla hala onu ilk günkü gibi sevdiğinizi, gözünüzde aynı ilk günkü gibi olduğunu ve hep de öyle olacağını hissettirerek romantik bir 14 Şubat yemeğinde ilk gördüğünüz andaki kombininden hazırladığınız yeni kıyafetlerle sevgilinizi oldukça şaşırtabilirsiniz.

Ya da kıyafet benim için riskli, kız arkadaşım kitap okumayı da sevmez derseniz neden güzel bir ev hediyesi almayasınız? Ama ince bir detay var ki, ev hediyesi kız arkadaşınız için değil, gelecekte evlenince birlikte yaşayacağınız ev için olacak. İçinde ikinizin fotoğrafı olan özel bir çerçeve, bir dekoratif obje, veya kahve seti. “Gelecekteki evimizin ilk hediyesi” cümlesinden sonra emin olun ki kız arkadaşınızın ağzı kulaklarına çoktan varmış olacak.

Sevgiliniz için seçeceğiniz hediyeye hala karar veremediyseniz, 14 Şubat Sevgililer Günü İndirimlerine hemen göz atın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.