sadsad x
asdasd

Kendin Yap: Mumluk Yapımı

02 Mart 2020
Kendin Yap: Mumluk Yapımı

Kendin Yap Projelerini hepimiz çok seviyoruz! Hem kendi emeğimizle yaptığımız bir işi karşımızda görmek hem de yaratıcılık sınırlarımızı zorlamak daha ne kadar keyifli olabilir ki? Dekorasyon, iç mimari ile de biraz ilgiliyseniz değişen dekorasyon trendlerini takip ederek evimize bu trendleri uygulamak gerçekten çok eğlenceli.

Özellikle mumlar dekorasyonun anahtar parçalarından, ne de olsa evin tüm atmosferini değiştirebilecek kadar güçlü ve iddialı olabiliyorlar. Çoğunuzun evinde mutlaka mumlar özel bir yere sahiptir. Kimi zaman farklı kokularıyla evimize kimlik kazandırıyor, kimi zaman ise görünümleriyle dekorasyonumuzu tamamlıyorlar. Peki eviniz veya ofisiniz için kendi mumluğunuzu tasarlamak istemez misiniz? Biz buradan “İsteriz!” dediğinizi duyar gibiyiz, o zaman haydi beraber işe koyulalım!İhtiyacınız olanlar mı? Sadece bir kavanoz, ip ve boya, evet bu kadar basit! Yapmanız gereken ise belki daha bile basit! Güzelce temizleyip sildiğiniz kavanozların etrafına gelişi güzel bir şekilde çaprazlama ip sarıyoruz.

Ardından istediğiniz sprey veya sürülebilir boyayı uygulayıp (beyaz mat sprey tavsiyemizdir) kavanozları ters çevirerek bir gazete kağıdının üzerinde kurumaya bırakıyoruz. Kuruduktan sonra ipleri çıkarıyoruz.Görenlerin kendinizin yaptığına inanamayacağı mumluğunuz hazır! Sizin için önerdiğimiz mumlukları görmeniz için bırakıyoruz. Hem tasarımından esinleneceğiniz hemde evinizde dekor olarak görmek isteyeceğiniz mımlukları burada bulabilirsiniz.  Güzel günlerde, keyifle kullanmanız dileğiyle.

                    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.