sadsad x
asdasd

Kadınlarda Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

05 Şubat 2020
Kadınlarda Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Git gide daha da hızlanan yaşam tarzlarımız ile birlikte günümüzün trendi gündüzden geceye taşınan parçalar haline geldi. Bunlar arasında ilk sırayı tabi ki de çantalar almış durumda. Yoğun şehir hayatı, trafik, işler, görüşmeler, sosyal hayat darken eskisi gibi kimsenin eve uğrayıp da kombin veya çanta değiştirmesine vakit olmuyor artık.

Özellikle şehir hayatı, kurumsal hayat ve sosyal hayatı olan bir kadın için, onu gündüzden geceye taşıyacak ve sürekli değiştirmeyi gerektirmeyecek bir çanta en büyük ihtiyaç oldu desek yeridir.

Sabahın köründe işe gidip, geç saatlere kadar çalışıp, sonrasında arkadaş veya aile yemeğine katılan bir kadın artık hep joker parçaları arar oldu. O yüzden kullanışlı, içine her şeyi koyabileceğimiz, aynı zamanda şıklığından ödün vermeden akşam yemeğinde de sana eşlik edebilecek çantalara talep çok fazla.

Üstüne üstlük her kombinle uyması da bir artı tabi. Böylelikle her gün çanta değiştirme derdi de bitiyor. Her kadın kendi tarzını kendi moda anlayışına göre uyarlıyor. Unutmadıkları ve en çok biriktirdikleri en özel parçalarından biri olan çantalar kadınların dünyasında başka bir yer tutuyor.

İşte bunlara joker parçalar deniyor! Bakın sizin için derlediklerimiz.

          

Konfor Arayan Kadınların En Yakın Arkadaşı; Sırt Ve Bel Çantaları

Günümüzde aktif şehir hayatındaki birçok kadının bel, kol ve omuz ağrısı ile başı dertte. Bir de sayısı artan makyaj malzemeleri, koca koca parfümlerden, ajandalar, iş dosyaları da eklendiyse bu taşınan yük katlanarak artıyor. Gün içinde koşuşturma içinde, mobil halde, metroda, toplu taşımada da onca eşyayı taşırken şık kalmak çok zor. Yine de çoğu kadın çektiği ağrılara ve konforsuzluğa rağmen ağır zincirli kol çantalarını taşımaya devam ediyor sanki bunlara mecburmuş gibi. Neyse ki artık modaya dahil olan parçalardan biri haline gelen çok tarz sırt ve bel çantaları hayatımıza giriş yaptı!

İnsanlar laptoplarını onca eşya ile birlikte taşımak için sırt çantalarını tercih ediyorlar. Ya da hafta sonu kahvaltıya ve sahile yürüyüşe gidenler yanına alacağı eşyalardan vazgeçmemek ve konforundan olmamak adına bel çantalarını tercih ediyorlar. Bunun sebebi eskiden bu parçalar sadece spor çantası gibi görülür ve günlük giyime dahil edilmezdi. Yeni trend ise şehir hayatında da bunları aktif kullanabilmek. Hem daha havalı ve rahat bir görünüm için, hem de fiziksel sağlık için çok önemli.

          

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.