sadsad x
asdasd

Kadın Giyimde Yeni Trend: Neon Tasarımlar

24 Aralık 2019
Kadın Giyimde Yeni Trend: Neon Tasarımlar

Sezonun trendlerinden olan neon sosyal medya ve moda dünyasında ününü arttırmaya devam ederken karanlık kış sabahlarını enerjisiyle aydınlatabilecek kadar kuvvetli bu renkleri birlikte keşfe çıkalım.

“Kışın neon giyilir mi?” demeyin sakın. Sezonun en trend parçalarından biri en cıvıl cıvıl, en renkli neonlarsa giymek için yazı neden bekleyelim ki? Evet belki biraz iddialı, belki de biraz fazla 90’lar ama eminiz ki her zevke ve kombine göre bir neon parça mutlaka var. Trafik lambası gibi görünmekle şık olmak arasında o ince çizginin hangi tarafında olacağınız tamamen size kalmış aslında.

Bizim önerimiz çabasız şıklık, abartıdan uzak bir görünüm için neonu minimumda tutmanız yönünde olacaktır. Herkesin çevresinde mutlaka baştan aşağı siyah giymesiyle ünlü olan biri vardır. Eğer yoksa o kişi sizsiniz demektir. Eğer siz de siyahtan vazgeçmiyor ama neon akımını da beğenmekten kendinizi alıkoyamıyorsanız sizin için bir önerimiz aksesuarlardan yardım almanız olacaktır.

Abartmak zorunda değilsiniz. Sizi mutlu edecek küçük bir neon aksesuar hem şık görünmenizi sağlayacak hem de sizi tarzınızdan fazla uzaklaştırmayacaktır. Neon bir çanta veya sneaker istediğiniz görünüme ulaşmada yol arkadaşınız olacaktır. İşi bir kademe ileri taşıyayım derseniz de favorimiz neon detaylı sweatshirt ve yağmurluklara mutlaka şans vermeyi es geçmeyin deriz! Bol renkli, cıvıl cıvıl bir kış geçirmeniz dileğiyle...

Sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyin;

https://www.mizalle.com/seffaf-yagmurluk-turuncu

https://www.mizalle.com/aerobin-kolsuz-ic-bluz-fusya

https://www.mizalle.com/onu-cepli-sweatshirt-5725

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.