sadsad x
asdasd

Dört Mevsim Şıklık: Trençkot Modelleri

31 Ocak 2020
Dört Mevsim Şıklık: Trençkot Modelleri

Artık mevsimlerdeki hızlı değişimden dolayı trençkotlarımızı giyemez olduk. Sanki öyle bir yazdan kışa geçiş oluyor ki ara havaları yaşayamadan monta geçip bırakıyoruz. Hâlbuki doğru kombinlerle dengeleyerek havadaki ufak değişikliklerle de kıyafetimizle trençkotumuzu kombinleyerek şıklaştırabiliriz. Bakın size birkaç öneri.

Yaz Geceleri

Yazın gündüz giyilen elbiselerin üzerine akşam yemeklerinde üzerinize şal almaktansa, esinti başladığında üşümemek adına incecik bir trençkotu yanınızda taşıyabilirsiniz. Yazın giyilen açık tonlardaki ve beyaz maxi elbiselerin hemen üzerine geçirebileceğiniz bej tonlarında bir joker parça ince kumaşlı trençkot sizin bütün yaz elinizin altında olmalı! Hatta yeri geldiğinde omzunuza atarak daha havalı ve uğraşsız bir görüntü elde edebilirsiniz!

Bahar Yağmurları

İster ilk bahar ister sonbahar olsun, ansızın başlayan bahar esintilerinde imdadınıza koşacak ve sizi yağmurdan koruyacak bir trençkot… Baharı bize hatırlatan renklerde ve ekose desenlerinde veya tercih ettiğiniz elbisenizi tamamlayan bir renkte olabilir. İstediğinizde beyaz sneakerlarınız ile hemen kombinleyebileceğiniz hafif marin temalarındaki bu trençkotu güzel bir şemsiyeyle de kombinleyebilirsiniz. Tam bir şehirli bahar kadını stili!

Soğuk Kış Ayları

Genelde kışın trençkot yerine daha kalın ve tüylü montlar tercih edilir. Ama doğru kombinle trençkot giymek de artık hayal değil. Sadece üşenip içine incecik giyinmektense kalın boğazlı bir kazak veya sweatshirt ile kombinelersek ve tercihimizi kalın kaşe, uzun bir trençkottan yana kullanırsak sizi olduğu kadar sıcak tutacağından kuşkunuz olmasın. Sadece içinize giyeceğiniz bir kat kalın kıyafetle, olmaz diye bir şey yok! Akıllıca giyindikten ve doğru parçaları kombinledikten sonra soğuk yüzünden kıyafetlerden kaçınmaya gerek yok!

                    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.