sadsad x
asdasd

Özel Günlerin Vazgeçilmezi:Abiye Elbiseler

23 Ocak 2020
Özel Günlerin Vazgeçilmezi:Abiye Elbiseler

Özel gün, düğün, nişan, davet derken çoğu kadın bir giydiğini tekrar giyemez oldu. Hızlıca değişen trendler ve yüksek fiyatlar herkesin canına iyice tak etmişken sezonun ulaşılabilir ve zamansız abiye modellerini Mizalle farkıyla biraz inceleyelim.

Klasikten Şaşmayanlara

Trend üstü bir klasik, kamuflaj ustası, acil durumların kurtarıcısı ve en kestirmeden şıklığa götüren yol mu? Tabi ki siyah. Siyah abiye bir elbise her dolabın ve davetin olmazsa olmazı, kurtarıcısıdır. Hangi model abiye tercih etmiş olursanız olun, seçiminizi siyahtan yana kullanmış olmanız sizi davetlerde yalnızca bir değil, defalarca kurtarmış olacaktır. Öyle ki aksesuar ve makyaj şeklinizi değiştirdiğinizde üzerinizdeki her zaman farklı, yeni bir kıyafetmiş izlenimi vermeniz mümkün.

Eski zamanlardan beri hala kadınların girdikleri farklı ortamda insanları etkilemek, kendi kimliklerini yansıtmak ama aynı zamanda rahat etmek için kullandıkları; kolay yıpranmayan, modası hiç geçmeyen konforlu ve zarif, klasikleşmiş bir elbise arayışındaysanız Siyah Abiye modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Trendleri Takip Edenlere

Trendleri yakından takip edenler çok iyi bilir ki bu sene de desenler, çiçekler, puantiyeler ve cap canlı renkler moda sahnesinde baş rolde. Sezon trendleriyle abiye elbise modelleri arasında tercih yaparken modacılar her zaman cesaretli olmanızı öneriyor. Üzerinizde durmayacağınızı düşündüğünüz bir abiye modeli denediğinizde size çok yakışabilir, fakat tabi ki temkinli olmakta fayda var.

Desenli abiye elbise modelleri arasından tercih yaparken vücut yapınıza ve tarzınıza en uygun kıyafeti seçmeye özellikle dikkat etmelisiniz, takdir edersiniz ki bir siyah elbisenin kamufle özelliği desenli veya renkli elbiselerde maalesef bulamıyoruz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken de abiyeniz size her ne kadar kendinizi çok özel hissettiriyor olsa da şık ve trend bir elbise seçmiş olmanız bu elbisenin üzerinizde iyi duracağı anlamına gelmiyor. Elbiseyle birlikte kullanacağınız aksesuar, renk seçimi, saç modeli ve makyajınız kıyafetinizle bir uyum içerisinde olmalı. Uyumdan kastımız tabi ki aynı abartı veya trendi takip ediş değil, aksine denge. Abartılı bir elbiseye sade bir makyaj ve doğal bir saç sizi gecenin en trend kadını yapmaya yetecektir. Sizin için seçtiğimiz abiye elbise modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

                     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.