sadsad x
asdasd

2021’nin Öne Çıkan İki Trendi

31 Mart 2020
2021’nin Öne Çıkan İki Trendi

Yeniliklerle dolup taşan, yeni tatlar, yeni dokular, yeni vizyonlar ve yeni gustolarla dolu bir sezon geçiriyor moda dünyası. Saç, makyaj, kıyafet, aksesuar ve hatta yaşam tarzı, müzik listeleri, beslenme düzeni, yaşam biçimi gibi unsurların birbiriyle kaçınılmaz etkileşiminden doğan evrensel moda trendleri bu sezon da dolu oldukça canlı ve ilgi çekici. Tüm trendleri konuşmaya ne vakit ne de klavyemizdeki tuşlar yetecek olsa da bugün 2021 moda dünyasının öne çıkan 4 trendini birlikte inceleyeceğiz

1.SALOPETLER

İki sezondur iyice hayatımıza giren, kendini yavaş yavaş gözümüze alıştıran tulumlara bu sezon kardeş geliyor! Sezonu etrafınızdaki başları döndürerek geçirmek istiyorsanız mağazalarda tükenmeden kendinize göre bir bahçıvan salopet edinmenizi şiddetle öneririz. Tarih tekerrürden ibarettir diyor, 80-90’larda bizim, gençlerin annelerinin, ablaların dolabında yer edinen salopetleri tozlu sandıklardan çıkarıyoruz. Tek parça olduğu için sizi olduğunuzdan ince ve uzun göstermeye yarayacak salopetlerin bir diğer güzel yanı ise her şeyle rahatça kombinlenebiliyor olması! İçine ister neon ister çizgili ister siyah ister beyaz giyin, uyumlu ayakkabı, çanta ve aksesuarınızla birlikte her gün aynı salopeti giyseniz bile göze çok farklı geleceğiniz kuşkusuz! Hamileler için de adeta bir joker parça olan salopetlerin en çok kot ve kanvas olanlarını seviyoruz. Haydi çok geç olmadan kendinizi ya en yakın mağazaya atın ya da tozlu sandıklardan salopetleri hemen çıkarın!

2.PELERİN

Kış aylarının hala etkisini gösterdiği bugünlerde moda ve trendlerin sıkı takipçilerine iç ısıtıcı bir trend: Pelerin. Geçtiğimiz kış moda dergilerinden bize göz kırpıp bu sezon iyice hayatımıza giren pelerinleri bolca görmeye şimdiden hazırlayın kendinizi. September Issue dediğimiz moda dünyasının en önemli, en prestijli, en kalın ve en büyük sayısı olan dergilerin eylül ayı basımında kendine fazlaca yer edinerek 2019 Eylül’de emin adımlarla kendinden söz ettirdi pelerinler. Özellikle bordo ve doğal bej, kahve tonlarının en sükse yaptığı bu parçayı monogam logolarla da bir hayli görmeye başladık bile. Battaniyeye benzer yün karışımlı kumaşların da şifon, saten gibi naif ve zarif kumaşların da payetli ve desenli enerjik dokuların da buluşma noktası pelerinler her tarza hitap ediyor diyebiliriz. Ölçülü giyimin de 2020 hit trendlerinden olan pelerini alışveriş listenize eklemeyi unutmayın! 

                    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.