sadsad x
asdasd

  Doğal Sabun Çeşitleri ve Fiyatları

Filtreler
Sıralama seçin
Sıralama
Sıralama Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan
Görünüm

Ruhumuzu ve bedenimizi rahatlacak ufak kaçamaklar yapmak hepimizi mutlu eder. Gün sonunda günün yorgunluğunu atıp, kendimize ayırdığımız zamanları doğru değerlendirebilmek büyük önem taşıyor. Tamda bu nedenle ruhumuza ve bedenimize iyi gelecek, cildimizi koruyacak temiz içeriğe sahip, el yapımı ve mümkün olduğunca doğal ürünler kullanmak ve gerek kokusu gerek ise tenimizde yaratacağı ipeksi yumuşaklık ile bu mutluluğu yaşamak herkesin en doğal hakkı.

Doğal Sabun Nedir?

Doğal sabun, tamamen doğal malzeme kullanılarak yapılan sabun çeşididir. Herhangi doğal olmayan madde ilave edilmeden üretilen sabun çeşitleri yağ, su ve kostikten yapılır. Günümüzde hemen hemen tüm yağ çeşitlerinden sabun yapılabilmektedir. Doğal sabun, üretiminde kimyasal ve katkı ürünleri bulunmaması nedeniyle çevre dostu ve cilt dostu olarak adlandırılmaktadır. Her cilt tipine uygun farklı doğal sabun çeşitleri bulunmaktadır. Cilt tipinize uygun olarak, doğal kefir ve yulaf sabunu, yoğurtlu ve lavantalı sabun, doğal portakal sabunu çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Doğal Sabun Çeşitleri

Cilt bakımı sırasında cildin asıl ihtiyacı olan bakımı doğal içerikli sabunlarımız ile sağlayabilir, sivilce oluşumu, saç dökülmesi ve cilde zarar veren maddelerden uzak durarak sabun kullanımını günlük rutininize dahil edebilirsiniz. Farklı özlerle hazırlanan ve içerisinde zarar veren katkı maddeleri bulunmayan doğal sabunlarımız saç, yüz ve cilt bakımınızda rahatlıkla kullanabileceksiniz. Fakat her doğal sabun her cilt tipine uygun olmayabilir. Cilt tipinize uygun olarak farklı doğal sabun çeşitleri arasından seçimlerinizi yapmanız gerekmektedir. Örneğin saça ve cilde parlaklık kazandıran tarçın sabunu, antibakteriyel etkiye sahip damla sakızı sabunu, cilde parlaklık kazandıran lavanta sabunu, saçınıza sağlıklı bir görünüm kazandıracak papatya sabunu gibi farklı çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Doğal sabun modellerini ve doğal sabun çeşitlerini incelemek, indirimli fiyatlarla satın almak için Mizalle doğal sabun çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.